NOVINKA - INOVATIVNÍ ELEKTROVOZÍKY ROBOOTER NYNÍ SKLADEM V NAŠÍ PRODEJNĚ V PRAZE!

Půjčovna elektrovozíků

 

Půjčovna technologicky vyspělých elektrických invalidních vozíků v Praze je tu pro Vás v naší pobočce E-SCOOTERS.cz na adrese Voskovcova 1035/22, Praha 5 - Hlubočepy. Máte jedinečnou příležitost si naše moderní elektrovozíky pro seniory nebo handicapované půjčit nebo je pouze vyzkoušet. Můžete udělat svým blízkým nebo přátelům radost zakoupením dárkového poukazu na vypůjčení elektrického invalidního křesla na Vámi zvolenou dobu. 

Dopřejte si novou svobodu pohybu a intuitivní ovládání našich robotických elektrovozíků. Možno přizpůsobit ovládání na levou ruku.

Při následném zakoupení elektrovozíku do 14 dnů od zapůjčení v našem e-shopu Vám vrátíme poměrnou část půjčovného zpět formou slevy.

Ohledně rezervace elektrovozítek nás prosím předem kontaktujte na e-mail: objednavky@e-scooters.cz nebo na tel.: 739287727, aby jsme ověřili dostupnost a elektrovozítko pro Vás připravili. Také je možno domluvit individuální dobu vypůjčení dle Vašich požadavků. Vytvoříme Vám speciální nabídku. Poradíme Vám při výběru vhodného modelu elektrovozítka, aby zážitek a komfort jízdy byl co největší. K vypůjčení elektrického vozíku potřebujete pouze dva osobní doklady prokazující věrohodným způsobem Vaší totožnost a složení kauce. Smlouvu o nájmu může uzavřít pouze osoba starší 18 let. Nájemné lze uhradit v hotovosti nebo bankovní kartou. Vratnou kauci ve výši 10000Kč prosíme skládat v hotovosti.  Elektrovozík prosíme vracet čistý !

 

Modely elektrovozíků k zapůjčení:

 

Elektrovozík BBR Robooter E40

Elektrovozík BBR Robooter X40

 

 

Zamluvte si elektrovozík

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: