Záruční a pozáruční servis

Provádíme záruční a pozáruční servis elektrovozítek zakoupených v našem e-shopu E-SCOOTERS.cz nebo na prodejně na adrese Voskovcova 1034/20, 152 00 Praha 5. Nabízíme prodej náhradních dílů.


Záruční servis

Místem plnění záruky je naše prodejna. Elektrovozítko můžete doručit osobně během otevírací doby nebo ho poslat přepravní službou. Doporučujeme stroj velmi dobře zabalit, aby nedošlo při přepravě k jeho poškození, což je časté. Pro vyřízení záruční opravy je nutné předložit originál faktury a připojit reklamační protokol, který naleznete v našem reklamačním řádu. Záruční opravy provádíme přednostně. Po vyřízení opravy Vás kontaktujeme a domluvíme způsob převzetí stroje.


Pozáruční servis

Samozřejmostí je i poskytování pozáručního servisu. Před doručením k servisu nás prosím kontaktujte na tel. 739287727 nebo na e-mail: info@e-scooters.cz, abychom zvolili pro Vás to nejlepší řešení. Elektrovozítko můžete doručit osobně během otevírací doby nebo ho poslat přepravní službou. Doporučujeme stroj velmi dobře zabalit, aby nedošlo při přepravě k jeho poškození, což je časté. Pro vyřízení opravy je nutné připojit popis závady a kontakt. Po vyřízení opravy Vás kontaktujeme a domluvíme způsob převzetí stroje.  Cena pozáručního servisu je 400,-Kč bez DPH/ hodina.


Upozornění !

Objednatel servisu je povinen po vyrozumění servisního technika o dokončení opravy opravenou věc vyzvednout (není-li dohodnuto jinak) v co nejkratší době. Neučiní-li tak do 14-ti dnů od vyrozumění a ani po opakované výzvě, je zhotovitel opravy oprávněn účtovat objednateli poplatek za skladování opravené věci ve výši 150,-Kč za den.


Své práci rozumíme a rádi Vám poradíme.


                                                                                                                                            Váš tým E-SCOOTERS.cz