Servis

Provádíme záruční a pozáruční servis elektrokoloběžek - elektrovozítek zakoupených v našem e-shopu E-SCOOTERS.cz nebo na prodejně na adrese Voskovcova 1034/20, 152 00 Praha 5. Nabízíme také prodej náhradních dílů na elektrokoloběžky.


Záruční servis

Místem plnění záruky je naše prodejna. Elektovozítko můžete doručit osobně během otevírací doby nebo ho poslat přepravní službou. Doporučujeme stroj velmi dobře zabalit, aby nedošlo při přepravě k jeho poškození, což je časté.  Pro vyřízení záruční opravy je nutné předložit originál faktury a připojit reklamační protokol, který naleznete v našem reklamačním řádu. Záruční opravy  provádíme přednostně. Po vyřízení opravy Vás kontaktujeme  a domluvíme způsob převzetí stroje.


Pozáruční servis

Samozřejmostí je i poskytování pozáručního servisu. Před doručením k servisu nás prosím konatktujte na tel. 739287727 nebo na e-mail: info@e-scooters.cz, abychom  zvolili pro Vás to nejlepší řešení. Elektrovozítko můžete doručit osobně během otevírací doby nebo ho poslat přepravní službou. Doporučujeme stroj velmi dobře zabalit, aby nedošlo při přepravě k jeho poškození, což je časté.   Pro vyřízení opravy je nutné připojit popis závady a kontakt. Po vyřízení opravy Vás kontaktujeme  a domluvíme způsob převzetí stroje. Cena pozáručního servisu na u nás zakoupené stroje je 400,-Kč bez DPH/hodina. Na jiné stroje je 600,-Kč bez DPH/hodina.


Upozornění !

Objednatel servisu je povinen po vyrozumění servisního technika o dokončení opravy opravenou věc vyzvednout (není-li dohodnuto jinak) v co nejkratší době. Neučiní-li tak do 14-ti dnů od vyrozumění a ani po opakované výzvě, je zhotovitel opravy oprávněn účtovat objednateli poplatek za skladování opravené věci ve výši 150,-Kč za den.

ELEKTROVOZÍTKA PROSÍM PŔIVEZTE NEBO POSÍLEJTE DO ZÁRUĆNÍHO A POZÁRUČNÍHO SERVISU ĆISTÉ!!