NOVINKA - INOVATIVNÍ ELEKTROVOZÍKY ROBOOTER NYNÍ SKLADEM V NAŠÍ PRODEJNĚ V PRAZE!

Servis

servis_kolobezek

Provádíme záruční a pozáruční servis elektrokoloběžek - elektrovozítek zakoupených v našem e-shopu E-SCOOTERS.cz nebo na prodejně na adrese Voskovcova 1034/20, 152 00 Praha 5. Nabízíme také prodej náhradních dílů na elektrokoloběžky, které prodáváme.

Záruční servis

Místem plnění záruky je naše prodejna. Elektrovozítko můžete doručit osobně během otevírací doby nebo ho poslat přepravní službou. Doporučujeme stroj velmi dobře zabalit, aby nedošlo při přepravě k jeho poškození, což je časté. Pro vyřízení záruční opravy je nutné předložit originál faktury a připojit reklamační protokol, který naleznete v našem reklamačním řádu. Záruční opravy provádíme přednostně. Po vyřízení opravy Vás kontaktujeme a domluvíme způsob převzetí stroje.

 

 

SERVISNÍ PROHLÍDKA

 

Po ujetí cca. 300 - 500 km nebo uplynutí jednoho roku užívání doporučujeme provést v našem autorizovaném servisu bezpečnostní prohlídku a seřízení elektrokoloběžky. Tím prodloužíte životnost elektrické koloběžky a zajistíte její bezproblémový provoz. Tato prohlídka není povinná, nepodmiňuje možnost uplatnit záruku a je ZDARMA (toto platí pouze pro první prohlídku).

 

Pozáruční servis

Samozřejmostí je i poskytování pozáručního servisu. Před doručením k servisu nás prosím konatktujte na tel. 739287727 nebo na e-mail: info@e-scooters.cz, abychom zvolili pro Vás to nejlepší řešení. Elektrovozítko můžete doručit osobně během otevírací doby nebo ho poslat přepravní službou. Doporučujeme stroj velmi dobře zabalit, aby nedošlo při přepravě k jeho poškození, což je časté. Pro vyřízení opravy je nutné připojit popis závady a kontakt. Po vyřízení opravy Vás kontaktujeme a domluvíme způsob převzetí stroje. Cena pozáručního servisu na u nás zakoupené stroje je 690,-Kč s DPH/hodina. Na jiné stroje je 890,-Kč s DPH/hodina. Neprovádíme servis značek elektrokoloběžek, které neprodáváme.

Upozornění !

Objednatel servisu je povinen po vyrozumění servisního technika o dokončení opravy opravenou věc vyzvednout (není-li dohodnuto jinak) v co nejkratší době. Neučiní-li tak do 14-ti dnů od vyrozumění a ani po opakované výzvě, je zhotovitel opravy oprávněn účtovat objednateli poplatek za skladování opravené věci ve výši 150,-Kč s DPH za den.


ELEKTROVOZÍTKA PROSÍM PŔIVEZTE NEBO POSÍLEJTE DO ZÁRUĆNÍHO A POZÁRUČNÍHO SERVISU ĆISTÉ!! JINAK BUDEME MUSET ÚČTOVAT POPLATEK ZA VYČIŠTĚNÍ 250,-KČ S DPH!!