NOVINKA - INOVATIVNÍ ELEKTROVOZÍKY ROBOOTER NYNÍ SKLADEM V NAŠÍ PRODEJNĚ V PRAZE!

Elektrický vertikalizační vozík BBR XZ-Droid Smart

Síla motoru2*250 W
Kapacita baterie(16 Ah) 
Dojezd15 km
Velikost kola (palce)10"a 6"
Můžeme doručit do:
1.7.2024
Na objednávku
Kód: 764
Značka: BBR
187 000 Kč –19 % 149 990 Kč 123 958,68 Kč bez DPH
Kategorie: Elektrovozíky a elektrické invalidní vozíky
Záruka: 2 roky
Hrazení pojišťovny: Ne
Zakázková výroba: Ano
Výrobce: BBR
Hmotnost: 97kg
Rozměry: 125x75x 55cm
Kola: přední plná 10", zadní 6" plná kola
Motor: 2*250W - HUB motory (bezkartáčový) max.výkon 600WZpětný chod
Nosnost: 130 kg
Brzdy: elektromagnetické brzdy
Baterie: Li-ion ternární(Li-ion) 24V (16 Ah) -nepřenosná
Konstrukce: Ocel + Hliníková slitina 6061 T6 Aluminium (díky podstatně vyššímu podílu křemíku má větší pevnost a tvrdost) + ocel
Max. rychlost: vpřed až 4,5 km/h, vzad až 3km/h
Max. dojezd: Až 15 km (v závislosti na terénu, stylu jízdy, stavu nabití baterie, teploty, váhy jezdce atd.) Stoupání 15°
Výbava: elektrické skládání,LED přední světlo, LCD displej stavu baterie s joystickem, zvukový klakson, odpružení,SOS tlačítko
Odolnost: IP54
Záruka: 2 roky
Doba nabíjení: 4-5h ( nabíječka 2A)
Aplikace: Ano (Android a iOS) vzdálené ovládaní
Točivý moment:: 44 NM
Stoupání:
Elektrický vertikalizační vozík BBR XZ-Droid Smart
Novinka Tip
187 000 Kč –19 %

NOVINKA roku 2023 - Elektrický invalidní  vertikalizační vozík XZ-Droid smart - BUDOUCNOST NOVÉ SVOBODY POHYBU !

 

XZ-Droid Smart je elektrický vertikalizační stroj společnosti Bangbang Robotics, který je vybaven inteligentními funkcemi. Vozík je určen pro lidi s omezenou pohyblivostí, kteří potřebují podporu při chůzi. Elektrovozík má nízké těžiště a vysokou přesnost senzorů, což zajišťuje stabilitu a bezpečnost při používání. XZ-Droid má dvojité kartáčové motory s výkonem 250 W, které umožňují rychlost až 4,5 km/h. Vozík má maximální nosnost 100 kg a dojezd na jedno nabití baterie je cca. 15 km. Doba nabíjení baterie je 4-5 hodin. Váha robotického polohovacího vozíku je 97kg.

Vozík XZ-Droid Smart Series od společnosti BangBang Robotics nabízí následující funkce:

  • Stání bez ochranných pomůcek: Vozík umožňuje uživatelům stát bez použití ochranných pomůcek.
  • Pohodlná mobilita v interiéru i exteriéru: Vozík je vybaven 360° otáčivým univerzálním joystickem, který lze ovládat jedním prstem. Joystick je vodotěsný a odolný proti rušení.
  • Samostatná péče bez zátěže: Vozík umožňuje uživatelům samostatnou péči a je vhodný pro různé složité životní situace.
  • Okamžité dálkové ovládání pomocí aplikace: Umožňuje snadné ovládání robota.
  • Nácvik rehabilitace dolních končetin: Záznam dat v cloudu, inteligentní rehabilitace, efektivnější .

Elektrický chytrý polohovatelný vozík XZ-Droid Smart Series od společnosti BangBang Robotics nabízí uživatelům s omezenou pohyblivostí možnost pohodlného a bezpečného pohybu. Pokud máte zájem o tento produkt, kontaktujte prodejce E-SCOOTERS.cz v Praze, který je výhradním zástupcem a distributorem značky Robooter od inovativní společnosti Bangbang Robotics v České a Slovenské republice. 


Elektrovozík prošel testy kvality SGS a certifikací:
• Elektrická bezpečnost celého stroje: EN12184
• Elektromagnetická kompatibilita celého stroje: EN60601-1-2 iso7176 21
• Stroj RoHS
• Biokompatibilita materiálu (části v kontaktu s lidským tělem)
• Bezpečnostní výkon baterie: EN62133
• Test stárnutí celého stroje (simulující očekávanou životnost)
• Simulovaný transportní test: série ISTA

 

Smart elektrovozík XZ-Droid Vám umožní stát, a tím nabízí mnoho zdravotních výhod a bonusů. Například zlepšuje dýchání, zlepšuje dynamiku krevního oběhu a pomáhá při vyprazdňování močového měchýře a střev. Kromě toho, změna pozice ze sedu do stoje a naopak značně zlepšuje cirkulaci krve v dolních končetinách, čímž se snižuje riziko trombózy. Ve vzpřímené pozici se také zmenšuje riziko tvorby zánětů močových cest a člověk se snadněji vyhne ledvinovým kamenům a kamenům v močových cestách. Navíc se při prodloužení trupu přirozeně reguluje funkce střev.

Když má člověk znehybněné dolní končetiny, udržení vzpřímené pozice lze považovat za druh fyzické aktivity a stání se stává výhodou při udržování, a dokonce i zlepšování kostní hustoty. Na druhou stranu, stání prodlužuje trup, čímž se snižuje riziko deformací těla. Také riziko poranění způsobené tlakem na kosti a svaly trupu se zmenšuje. Křeče jsou způsobené nerovnováhou v centrálním nervovém systému a ovlivňují pohyb různých částí těla. Při měnění pozic mezi sezením a stáním se svaly dolních končetin protáhnou a uvolní, a tím se zmenšuje riziko křečí. Pokud má vozíčkář invalidní vozík bez funkce stání, bude potřebovat někoho - asistenci, kdo mu pomůže protáhnout svaly. Na druhou stranu, pokud vlastníte vozík, díky kterému se můžete postavit, máte možnost protáhnout se samostatněji a častěji v průběhu dne

Vozíčkářům umožňují moderní polohovací elektrovozíky s možností vzpřímené pozice využívat nové pozice, díky kterým se mohou zapojovat do nových aktivit a zlepšit tak svou nezávislost. Pokud máte zájem o více informací o elektrických vozících s možností vzpřímené pozice, navštivte naši pobočku E-SCOOTERS.cz v Praze  a rádi Vám odborně poradíme.


Tento smart mobility vozík dělá jízdu pohodlnější, život jednodušší a vytváří váš lepší životní styl. MŮŽETE VYZKOUŠTET V NAŠÍ PRODEJNĚ E-SCOOTERS.CZ V PRAZE 5, VOSKOVCOVA 20!   V SOUČASNÉ DOBĚ PROVÁDÍME OBJEDNÁVKY.

 mceclip0-4

 

 

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

BangBang Robotics Co., Ltd, přední světový poskytovatel služeb inteligentních asistenčních zařízení, byl založen v roce 2016. Zavázali jsme se strukturovat novou ekologii pro péči o seniory, pomáhat handicapovaným a vytvářet lepší životní styl pro handicapované skupiny pomocí technologií.