Elektroskútr SXT Gekko V3


58 499 Kč

Cena bez DPH: 48 346 Kč

Dostupnost: Na dotaz

  • Kód výrobku: Elektroskútr SXT Gekko V3


Vlastnosti
Konstrukce Ocel a hliník, plast
Hmotnost 73 kg (včetně odjímatelné baterie)
Rozměry 169,5 x 68 x 125,5 cm (výška 145 cm se zrcátky)
Kola 2,15 -10" Bezdušová nafukovací pneumatika
Motor Bezkartáčový DC nábojový motor (konstantní 1200 W / max. 2000 W)
Nosnost 150 kg
Brzdy Hydraulická kotoučová / bubnová brzda
Baterie 48V - 28 Ah Lithium Iontová 1248 Wh (váha odjímatelného akumulátoru je 10,5 kg)
Doba nabíjení 6 hodin
Max. rychlost 45 km/h
Max. dojezd 50 km (v závislosti na terénu, teplotě a užitečném zatížení a jízdním stylu)
Výbava Hydraulické pérování, alarm, tachometr s LCD, klakson, přenosná baterie,bezklíčkové startování tlačítkem, Kompletní dokumentace COC list pro registraci, 2x klíč
Záruka 2 roky
Potřebné řidičské oprávnění skupina AM , B
SXT Gekko V3 

SXT Gekko V3 - nová hvězda u SXT Scooters. Nový člen naší rodiny skútrů SXT má co nabídnout. Kromě nového designu nové LED přední světlo s jeho futuristickým designem okamžitě upoutá pozornost. Velký vždy dobře čitelný LCD displej, na kterém lze přečíst současnou úroveň rychlosti, stavu baterie, rychlost, km nájezd atd., To představuje pohodlné sezení, které je ideální jak pro řidiče tak cestujícím s užitečným zatížením max. 150 kg. Dále také nabízí až futuristicky navržené LED zadní světlo včetně směrových signálů.

Kromě exteriéru a doplňků má Gekko V3 také bohatou technickou nabídku. Vozidlo má takzvanou funkci Keyless-Go. To znamená, že koloběžka rozpozná, kdy se řidič přiblíží s klíčem v kapse a lze jej aktivovat stisknutím tlačítka, aniž byste museli vložit klíč do zámku zapalování. Celá věc funguje i v opačném směru, tj. Pokud opustíte vozidlo dále než 3m, automaticky se deaktivuje a přepne do uzamčeného režimu. SXT Gekko V3 má také alarm systém a imobilizér, který je aktivován současně a automaticky díky technologii Keyless-Go. Volitelně jsme novému elektro skútru přidali i nabíjecí zásuvku USB pro mobilní zařízení.

Napájení 48V systému je vybaveno lithium-iontovým akumulátorem 28 Ah, který lze v případě potřeby snadno a rychle vyjmout pod sedadlem na rukojeti a externě nabitý. Doba nabíjení s dodávanou nabíječkou je přibližně 6 hodin. Motor je zabudovaný do zadního kola s kroutícím momentem 80 Nm, zrychluje vozidlo až na max. Rychlost 45 km/h s max. Výkonem 2000 W. Elektrický skútr má 2 různé úrovně rychlosti, aby šetřil energii v režimu ECO se sníženým výkonem a dosáhl maximálního dojezdu až 50 km. 

Brzdový systém elektro skútru SXT Gekko V3 se skládá z předního hydraulického kotoučového brzdového systému a bubnové brzdy na zadním kole. 


DŮLEŽITÉ: Tento model skútru je certifikován podle EEC, což znamená, že je schválen v celé Evropě pro jízdu na pozemních komunikacích. Při jeho řízení potřebujete vlastnit řidičské oprávnění pro skupinu AM, B.
 

Výhody elektrických skútrů SXT:

         Velmi atraktivní provozní náklady cca. 16 Kč na 100 kilometrů
Téměř žádné náklady na údržbu v důsledku použitého HUB motoru, který je bezkartáčový a tedy víceméně bezúdržbový
Efektivita elektrických motorů je výrazně vyšší než u spalovacích motorů
Extrémně tichý - žádný hluk
Šetrné k životnímu prostředí - nulové emise a zápach

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze