Elektrokoloběžka Kaabo Mantis 10 Lite Plus


32 990 Kč

31 990 Kč

Cena bez DPH: 26 438 Kč

Dostupnost: Na skladě

  • Výrobce: Kaabo
  • Kód výrobku: Elektrokoloběžka Kaabo Mantis 10 Lite Plus

Dostupné možnostiVlastnosti
Konstrukce 6061 T6 Hliníkový kompozit s PVC částmi
Hmotnost 25 kg
Rozměry Rozložený stav 127x123x56 cm Složený stav - 127x50,5x21 cm Šíře řídítek 56 cm Výška řídítek 123 cm
Kola 10" odolná pneumatika (25,4 cm) s vnitřní duší.
Motor 800 W (Bezkartáčový DC nábojový motor) 48V Elektromotor je umístěn v zadním kole pro komfortnější a bezpečnější jízdu.
Nosnost 120 kg
Brzdy Přední kotoučová brzda a zadní kotoučová brzda s E-ABS o velikosti 140mm.
Baterie Li-Ion (Lithium) 48V, 874 Wh (18,2 Ah )
Doba nabíjení 6-7 hod (možnost rychlonabíjení výkonnější nabíječkou)
Max. rychlost 25 - 45 km/h Koloběžka má možnost nastavení tří rychlostních režimů.
Max. dojezd 50 km (v závislosti na terénu, stylu jízdy, stavu nabíjení, teploty, váhy jezdce atd.)
Výbava Vysoce výkonné integrované LED světla přední a zadní, tempomat, nastavitelná výška řídítek, zvonek, stojánek, skládací mechanismus, zadní a přední blatník, sada nářadí, boční LED pásky , odpružení kol.
Odolnost
Záruka 2 roky

Elektrokoloběžka Kaabo Mantis Lite Plus

Nový stylový model od renomovaného výrobce Kaabo, který v současné době vyváží své kvalitní elektro koloběžky do celého světa.
Elektrokoloběžka Kaabo Mantis Lite Plus je sportovně provedena a předurčena k sebejisté jízdě. Inovativní odpružené nápravy ve tvaru C  hladce vyrovnávají nerovnosti vozovky a zvládají zatížení do 120 kg. Výkonný motor 800 W zabudovaný v zadním kole plynule a spolehlivě vyjede i velké stoupání a rozhodně vás nenechá v nesnázích. S kvalitní lithiovou baterií 48V a velké kapacitě 18,2 Ah, kterou můžete až 1000x nabít je dojezd až 50 km při velice nízkých nákladech na energii cca 12 Kč/100 km. Rychlost elektrokoloběžky je standardně omezena na 25 km/h a má tři rychlostní stupně. Pokud by někdo vyhledával sportovnější jízdu na soukromém pozemku lze maximální omezenou rychlost nastavit na 45 km/h. Pro bezpečné zastavení takto výkonné elektrokoloběžky vážící 25 kg jsou ve výbavě účinné kotoučové brzdy s E-ABS samozřejmostí. Ve výbavě také naleznete užitečné doplňky jako je tempomat, led světlomety, zadní brzdové světlo,digitální tachometr, stojánek a zvonek. Velikou výhodou tohoto modelu je snadná manipulace a složení stroje během několika vteřin. Součástí výbavy je inovativní systém řízení baterie BMS (baterry management system), který monitoruje stav baterie a motoru. Další výbavou koloběžek Kaabo Mantis Lite Plus jsou boční LED světla, které viditelně osvětlí boční strany vaší elektrokoloběžky a zvýší tak výrazně vaší bezpečnost v silničním provozu.
Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze