Elektrokoloběžka Inokim OX


41 990 Kč

Cena bez DPH: 34 702 Kč

Dostupnost: Na skladě

  • Výrobce: Inokim
  • Kód výrobku: Elektrokoloběžka Inokim OX


Vlastnosti
Konstrukce 6061 T6 Hliníková
Hmotnost 26 kg
Rozměry Rozložený stav 120x58x128 cm Složený stav - 120x58x58 cm Šíře řídítek 59 cm Výška řídítek 118 cm
Kola 10" odolná pneumatika (25,4 cm) s vnitřní duší.
Motor 800 W / 1300W MAX (Bezkartáčový DC nábojový motor) 60V Elektromotor je umístěn v zadním kole
Nosnost 120 kg
Brzdy Přední bubnová brzda a zadní kotoučová brzda.
Baterie Li-Ion (Lithium) 60V, 780 Wh (13 Ah ) Baterie je vyměnitelná a lze ji také vyměnit za baterii s větší kapacitou (21Ah).
Doba nabíjení 6-8 hod
Max. rychlost 25 až 45 km/h (Do ČR z výroby dodáváno s max. rychlostí 25 km/h) Koloběžka má možnost nastavení tří rychlostních režimů.
Max. dojezd 50-60 km (v závislosti na terénu, stylu jízdy, stavu nabíjení, teploty, váhy jezdce atd.)
Výbava Automatické vysoce výkonné integrované LED světla přední a zadní včetně světelného senzoru, tempomat, nastavitelná výška podvozku sport nebo offroad, inovativní patentované odpružení, zvonek, stojánek, skládací mechanismus, zadní a přední blatník, sada nářadí
Záruka 2 roky

Elektrokoloběžka Inokim OX

Nový stylový model od renomovaného výrobce INOKIM, který v současné době vyváží své kvalitní elektro koloběžky do celého světa.

Elektrokoloběžka Inokim OX je elegantně provedena a předurčena ke sportovním výkonům. Odpružené nápravy hladce vyrovnávají nerovnosti a vypadají velice stylově a zvládají zatížení do 120 kg. Patentované zavěšení obou kol umožňuje jednoduše nastavit výšku podvozku na silniční nebo terénní použití. Tichý výkonný motor zabudovaný v zadním kole plynule a komfortně vyjede i větší stoupání a rozhodně vás nenechá v nesnázích. S kvalitní lithiovou baterií 13 Ah, kterou můžete až 1000x nabít je dojezd až 50-60 km při velice nízkých nákladech na energii cca 12 Kč/100 km. Rychlost elektrokoloběžky je standardně omezena na 25 km/h a má tři rychlostní stupně. Pokud by někdo vyhledával sportovnější jízdu lze maximální omezenou rychlost nastavit na 45 km/h. Pro bezpečné zastavení takto výkonné elektrokoloběžky vážící 26 kg jsou ve výbavě účinné brzdy samozřejmostí a proto se nachází na předním kole bubnová brzda a na zadním naleznete kotoučovou brzdu. Ve výbavě také naleznete užitečné doplňky jako je tempomat, led světlomety, zadní brzdové světlo,digitální tachometr, stojánek a zvonek. Velikou výhodou tohoto modelu je snadná manipulace a složení stroje během několika vteřin. Součástí výbavy je inovativní systém řízení baterie BMS (baterry management system), který monitoruje stav baterie a motoru. 
Velkým úspěchem je  prestižní ocenění a vítězství za design Red Dot Design Award 2018, které OX získala v Německu viz https://www.red-dot.org/project/inokim-ox-23011.
Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze