Elektrokoloběžka Inokim Light 2 Super


27 589 Kč

Cena bez DPH: 22 801 Kč

Dostupnost: Na skladě

  • Kód výrobku: Elektrokoloběžka Inokim Light 2 Super

Dostupné možnostiVlastnosti
Konstrukce 6061 T6 Hliníková
Hmotnost 13,5 kg
Rozměry 106 cm x 110 cm x 47 cm
Kola 8,5"
Motor 350 W (Bezkartáčový DC nábojový motor) - 650 W MAX
Nosnost 120 kg
Brzdy Zadní a přední výkonná bubnová brzda
Baterie Li-Ion (Lithium) 36V - 374 Wh (10,4 Ah ) Baterie je vyměnitelná a lze ji také vyměnit za baterii s větší kapacitou.
Doba nabíjení 4-5 hod (s dodávanou 2A nabíječkou )
Max. rychlost 35 km/h (může být omezeno na 6 km/h, 12 km/h, 25 km/h dle vašeho požadavku)
Max. dojezd 30-35km (v závislosti na terénu, stylu jízdy, stavu nabíjení, teploty, váhy jezdce atd.)
Výbava Vysoce výkonné LED světlo přední a zadní, tempomat, LCD tachometr, přední a zadní bubnová brzda, stojanék, premiová výbava mini pumpička pneu a luxusní nářadí pro údržbu.
Záruka 2 roky

Inokim Light 2 Super - Premiová koloběžka, která nazná kompromisy 

Náš Inokim Light 2 Super je dokonalým společníkem ve všech životních situacích. Ať už cestujete do zaměstnání, do školy nebo trávíte s přáteli volný čas. Nový Inokim Light 2 Super má skvělý design a možnost vybírat z několika barevných variant. Je to jedna z nejlepších a nejprodávanějších e-koloběžek na trhu. 

S pneumatikami o průměru 8,5 palce, které jsou namontovány na hliníkových ráfcích je tento e-scooter velmi pohodlný, komfortní a absorbuje spousty otřesů a vibrací, které se vyskytují při jízdě na různých površích, zejména pokud nejsou zcela rovné a hladké. 

V zadním kole je umístěn spolehlivý a bezúdržbový elektromotor o výkonu 350 W, s kterým Inokim Light 2 Super snadno dosahuje maximální rychlosti až 35 km/h. Elektrokoloběžka má 4 rychlostní režimy, které jsou 6 km/h, 12 km/h, 25km a plný výkon. Rychlostní limity lze libovolně nastavovat dle potřeby jezdce. 

Přehled technických detailů a funkcí: Inokim Light 2 Super je vybaven tempomatem, který lze deaktivovat, účinnou bubnovou brzdou na zadní nápravě, osvětlením LED vpředu i vzadu, osvětleným multifunkčním LCD displejem zobrazujícím celkově ujeté km, denní km, stav nabití baterie ad. Sklopné rukojeti jsou vyrobeny z příjemné EVA pěny pro lepší úchop. Koloběžku lze rychle a snadno složit do velmi kompaktních malých rozměrů a pak uložit na libovolném místě vašeho bytu, domu nebo garáže. Cestovat  s ním v autobusu, vlaku, Metru a lodi, prostě kdekoliv. V rozloženém stavu je řídicí tyč ve výšce 108 cm od země. 


Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze