Elektrokoloběžka Inokim Quick 3 Super


32 489 Kč

Cena bez DPH: 26 850 Kč

Dostupnost: Na skladě

  • Kód výrobku: Elektrokoloběžka Inokim Quick 3 Super

Dostupné možnostiVlastnosti
Konstrukce 6061 T6 Hliníková
Hmotnost 16,5 kg
Rozměry
Kola 10"
Motor 450 W / 1000 W MAX (Bezkartáčový DC nábojový motor)
Nosnost 120 kg
Brzdy Zadní kotoučová brzda a přední V brzda
Baterie Li-Ion (Lithium) 48V, 624 Wh (13 Ah ) bateriové články LG Baterie je vyměnitelná a lze ji také vyměnit za baterii s větší kapacitou.
Doba nabíjení 4-6 h (s dodávanou 2A nabíječkou - volitelná nabíječka 3A s nabíjecí dobou 2,5 hodiny)
Max. rychlost Až 25 nebo 30 km/h (může být omezeno na 6 km/h, 12 km/h dle vašeho požadavku)
Max. dojezd 35-45km (dle výběru baterie) , (v závislosti na terénu, stylu jízdy, stavu nabíjení, teploty, váhy jezdce atd.)
Výbava Vysoce výkonné LED světlo přední a zadní, tempomat
Odolnost
Záruka 2 roky

Inokim Quick 3 Super  - Nový model pro sezónu 2018. Váš nový kamarád, na kterého se můžete vždy spolehnout.Náš Inokim Quick 3 Super  je dokonalým společníkem ve všech životních situacích. Ať už cestujete do zaměstnání, do školy nebo trávíte s přáteli volný čas. Nový Inokim Quick 3 Super má skvělý design a možnost vybírat z několika barevných variant. Je to jedna z nejlepších a nejprodávanějších e-koloběžek na trhu. 

S pneumatikami o průměru 10 palců, které jsou namontovány na hliníkových ráfcích je tento e-scooter velmi pohodlný, komfortní a absorbuje spousty otřesů a vibrací, které se vyskytují při jízdě na různých površích, zejména pokud nejsou zcela rovné a hladké. 

V zadním kole je umístěn spolehlivý a bezúdržbový elektromotor o výkonu až 1000 W, s kterým Inokim Quick 3 Super snadno dosahuje maximální rychlosti až 25 km/h. Elektrokoloběžka má 3 rychlostní režimy, které jsou 6 km/h, 12 km/h 25 km/h a plný výkon. Rychlostní limity lze libovolně nastavovat dle potřeby jezdce až do 30 km/h. 

Přehled technických detailů a funkcí: Inokim Quick 3 Super je vybaven tempomatem, který lze deaktivovat, účinnou bubnovou brzdou na zadní nápravě, osvětlením LED vpředu i vzadu, osvětleným multifunkčním LCD displejem zobrazujícím celkově ujeté km, denní km, stav nabití baterie ad. Sklopné rukojeti jsou vyrobeny z příjemné EVA pěny pro lepší úchop. Koloběžku lze rychle a snadno složit do velmi kompaktních malých rozměrů a pak uložit na libovolném místě vašeho bytu, domu nebo garáže. Cestovat  s ním v autobusu, vlaku, Metru a lodi, prostě kdekoliv. 

Inokim Quick 3 Super je naše nová premiová koloběžka, kterou rozhodně doporučujeme. 


Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze