Elektrokoloběžka SXT Ultimate PRO


40 990 Kč

Cena bez DPH: 33 876 Kč

Dostupnost: Skladem u dodavatele

  • Kód výrobku: Elektrokoloběžka SXT Ultimate PRO


Vlastnosti
Konstrukce Hliníková slitina 6061 T6 Aluminium (díky podstatně vyššímu podílu křemíku má vyšší pevnost a tvrdost)
Hmotnost 31,3 kg
Rozměry 126 x 61 x 44 cm (složená) výška rukojetí 114cm
Kola 10 "CST
Motor 2 x 800 W = 1.600 W (max. Výkon 2 x 1320 W = 2.640 W) Každé kolo má svůj vlastní hnací motor o výkonu 800 W, který se volitelně zapíná. Funkce ECO šetří baterii jízdou pouze na jeden motor. Motory jsou bezkartáčové s vysokou spolehlivostí.
Nosnost 120 kg
Brzdy Přední a zadní kotoučová brzda 140 mm
Baterie Li-Ion lithiová baterie 60V 18,2 Ah (1092 Wh)
Doba nabíjení 8-9 hod (s dodávanou 2A nabíječkou - volitelná nabíječka 4A dualní nabíjení zrychlí nabití na 4-5 hod )
Max. rychlost 65 km/h v režimu Dual Drive / 52 km/h při použití jednoho motoru (v závislosti na terénu, zatížení, teplotě) stoupání až do 15 ° se rovná až 26,3% (v závislosti na zatížení a nabití baterie)
Max. dojezd 25 km v plném zatížení a režim dvojího pohonu / a 50 km v eco modu s jedním motorem ( v závislosti na terénu, stylu jízdy, stavu nabíjení, teploty a zatížení. )
Výbava Digitální tachometr a počítadlo km, vysoce kvalitní sportovní přední a zadní odpružení, pevná a odolná konstrukce rámu, stojánek, možnost skládání pro snadné skladování, volba jízdních režimů včetně ECO jízdy a volby jízdy s dual motory, nabíjecí konektor USB pro mobilní zařízení.
Odolnost
Záruka 2 roky

SXT Ultimate PRO - Nejrychlejší kompaktní escooter světa! SXT Ultimate PRO je skutečný závodní stroj. - Pozor - extrémní výkon motoru! 

Tento bezkonkurenčně výkonný elektrický skútr s maximální rychlosti 65 km/h, dosahuje výkonu až 2 640 W. Motor v předním kole může být deaktivován stisknutím tlačítka, takže skútr běží pouze se zadním pohonem a spotřebovává tedy jen polovinu energie a dojezd se odpovídajícím způsobem zvyšuje. Kromě toho může být výkon motoru omezen tlačítkem ECO, což také snižuje konečnou rychlost na "pouze" 52 km/h. Při použití celkového výkonu obou motorů SXT Ultimate Pro snadno překoná stoupání až 15 ° (ekvivalent 26,3%).

Tento extrémní výkon motoru je napájen lithiovou baterií Li-ion 60 V 18,2 Ah (1092 Wh). Dojezd v režimu maximálního výkonu a zatížení je cca 25 km. V ekologickém režimu s pohonem jednoho motoru se dojezd zvyšuje díky nižší spotřebě elektrické energie na dvojnásobek přibližně na 45-50 km. Doba nabíjení je přibližně 8-9 hodin s dodávanou nabíječkou 2A s doplňkovou 4A rychlo nabíječkou se skútr nabije za 4-5 hodin. 

V rukojeti plynu se nachází integrovaný LCD displej, který zobrazuje aktuální rychlost, denní a celkové kilometry, dobu jízdy, aktuální stav nabití baterie v sloupcovém grafu a aktuální napětí baterie ve voltech. Při nabíjení mobilních zařízení se pod LCD displejem nachází nabíjecí USB konektor. 

Hmotnost koloběžky je 31,3 kg včetně baterie. Maximální zatížení tohoto modelu je 120 kg a řídítka mohou být sklopena sklápěcím mechanismem, takže tento elektrický skútr lze také snadno přepravovat například v kufru automobilu nebo v karavanu. 

Upozornění!: Tuto koloběžku vzhledem k maximální rychlosti nelze užít k jízdě na pozemních komunikacích.


Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze