Elektrokoloběžka SXT carbon V2


23 859 Kč

Cena bez DPH: 19 718 Kč

Dostupnost: Skladem u dodavatele

  • Kód výrobku: Elektrokoloběžka SXT carbon V2

Dostupné možnostiVlastnosti
Konstrukce 24 vrstev Carbonu nejvyšší kvality na trhu a hliník T6061 (vyšší podíl křemíku) zaručuje maximálně pevnou konstrukci
Hmotnost 7,5 kg
Rozměry 104,4 cm x 38,2 cm x 25,5 cm
Kola 5" bez údržby
Motor Konstantní 250 w / 500 w max.
Nosnost 125 kg
Brzdy Systém dvojitého brzdění (elektromagnetický přední, zadní brzda)
Baterie 36V (8,75 Ah) Li-Ion (lithium-iontový) - výrobce LG
Doba nabíjení 3-5 h
Max. rychlost Až 28 Km/h (může být omezena přes APP na 10 Km/h a / nebo 20km/h)
Max. dojezd 40 km (v závislosti na terénu, stylu jízdy, stavu nabíjení, teploty atd.)
Výbava Mobilní aplikace bluetooth (Android a IOS), LED dioda s vysokým výkonem na přední straně, světelný senzor,
Odolnost IP54
Záruka 2 roky

SXT carbon V2 - lehký, zábavný a inteligetní dopravní prostředek do města dovezený z Německa.

Hledáte exkluzivní luxusní a absolutní high class e-scooter, pak jste na správném místě! Tento model jsme dovedli do extrému. Jsou použity pouze vysoce kvalitní materiály. Mimo hliníku T6061 používáme nejkvalitnější 24 vrstvé uhlíkové (karbonové) vlákno v nejvyšší kvalitě dostupné na trhu - jen to to nejlepší. Výsledekem, je podle dat, nejlehčí elektrokoloběžka na světě s neuvěřitelnou hmotností 7,5 kg ! Celá koloběžka byla vyrobena v kvalitním designu, vysoce lesklých karbonových dílů a CNC frézovaných hliníkových dílů. Pravdou je, že mluvíme o skutečných uhlíkových vláknech nejen o uhlíkovém designu napodobujícím karbon. 

Nová vlajková loď naší série lehkých elektrických koloběžek je určena pro rovné kvalitnější plochy, jako jsou městská centra, železniční stanice, letiště, výstavní centrum atd. - díky své konstrukci není vhodná pro náročnější terén.  

SXT carbo V2 se ovládá palcem pravé ruky stisknutím páčky uprostřed řídítek. Na horním konci sloupku řízení je umístěn plně integrovaný multifunkční LCD displej, který informuje o stavu nabití baterií, aktuální rychlosti, ujeté vzdálenosti a mnoha dalších datech v reálném čase. Stav nabíjení, aktuální rychlost a mnoho dalších údajů jsou také na kartě APP na vašem smartphonu. Palcem levé ruky je ovládán i elektromagnetický brzdový systém, který společně s KERS obnoví brzdnou energii až o 15-25%, která je odváděna zpět do akumulátoru tak, proto, aby nebyla zbytečně ztracena žádná energie. Kromě elektromagnetické brzdy na předním kole je SXT carbon V2 elektrický skútr vybavený také známou nožní brzdou na zadním kole. 

Baterie LG jsou rafinovaně ukryté v tyči řídítek ! Vestavěná Li-Ion baterie se skládá z originální baterie typu LG Longlife typu 18650 a poskytuje celkovou kapacitu 8,75 Ah (315 Wh) při napětí 36 V. Při plně nabité baterii činí dojezdová vzdálenost až 40 kilometrů (v závislosti na stylu jízdy, terénu, nabití baterie, okolní teplotě, hmotnosti jezdce ad.). 
 
Řídící systém 360 ° FREESPIN umožňuje otočit řídítka elektro koloběžky o 360 °, čímž je velice obratná díky malému poloměru zatáčení. To oceníte zejména na malém omezeném prostoru (např. v budovách, halách ad.).  SXT carbon V2 je osazen téměř nerozbitnými gumovými koly o průměru 5 palců, které jsou namontovány na lehkém hliníkovém ráfku. 
 
Bezkartáčový HUB elektromotor s vysokým točivým momentem má trvalý výkon 250 W a max. výkon motoru dosahuje 500 W což je dostatečné pro působivé rychlení tohoto elektrického skútru. Motor se skládá z 38 SH permanentních vzácných zemských magnetů, kvalitních ložisek NSK vyrobených z dovezené japonské oceli, které  společně a spolehlivě zajišťují dlouhou životnost a hladký chod. 
 
Abychom mohli jezdit za soumraku i za tmy vybavili jsme SXT carbon V2 LED světlem Super Bright High Power, které dává novému modelu výrazný a atraktivní vzhled. LED páska má spotřebu pouze 1,5 W a světelný dosahuje výkonu 100 luxů. 

Přední světlo LED s vysokým výkonem je kontrolováno pomocí aplikace v smart telefonu nebo zabudovaným světelným senzorem. V současné době jsou tyto LED světelné zdroje nejsilnější LED dostupné na trhu. 

Nejlepší nakonec - dalším vrcholem stroje SXT carbon V2 je ovládání a kontrola pomocí aplikace. Aplikace, která je k dispozici pro iOS a Android řídí 3 rychlostní režimy koloběžky a poskytuje informace o rychlosti pomocí digitálního rychloměru. Můžete si vybrat mezi rychlostí 10 km/h, 20 km/h a 28 km/h. Aktuální stav nabití baterie, rychlost a mnoho dalších funkcí je s APP snadné. Může také provádět automatický test a analýzu chyb. Pokud je na stroji něco špatně, zobrazí se příslušný kód chyby.


Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze