SLEVA - elektrokoloběžka SXT Buddy - ( BATERIE 10,4 Ah )


27 489 Kč

Cena bez DPH: 22 718 Kč

Dostupnost: Na skladě

  • Kód výrobku: SXT Buddy

Dostupné možnostiVlastnosti
Konstrukce 6061 T6 Hliníková
Hmotnost 12,5 kg
Rozměry 106 cm x 110 cm x 47 cm
Kola 8,5"
Motor 300 Watt / 15 Nm (Bezkartáčový DC nábojový motor)
Nosnost 120 kg
Brzdy Zadní bubnová brzda
Baterie Li-Ion (Lithium) 36V 280 Wh (7,8 Ah nebo 10,4 Ah ) Baterie je vyměnitelná a lze ji také vyměnit za baterii s větší kapacitou.
Doba nabíjení 3-4 h (s dodávanou 2A nabíječkou - volitelná nabíječka 3A s nabíjecí dobou 2,5 hodiny)
Max. rychlost Až 27 km/h (může být omezeno na 6 Km/h, 12 Km/h dle vašeho požadavku)
Max. dojezd 23-35km (dle výběru baterie) , (v závislosti na terénu, stylu jízdy, stavu nabíjení, teploty atd.)
Výbava Vysoce výkonné LED světlo přední a zadní, tempomat
Odolnost
Záruka 2 roky

SXT Buddy  - váš nový kamarád z Německa, na kterého se můžete vždy spolehnout.

Náš SXT Buddy je dokonalým společníkem ve všech životních situacích. Ať už cestujete do zaměstnání, do školy nebo trávíte s přáteli volný čas. Nový SXT Buddy má skvělý design a možnost vybírat z několika barevných variant. Je to jedna z nejlepších a nejprodávanějších e-koloběžek na trhu. 

S pneumatikami o průměru 8,5 palce, které jsou namontovány na hliníkových ráfcích je tento e-scooter velmi pohodlný, komfortní a absorbuje spousty otřesů a vibrací, které se vyskytují při jízdě na různých površích, zejména pokud nejsou zcela rovné a hladké. 

V zadním kole je umístěn spolehlivý a bezúdržbový elektromotor o výkonu 300 W, s kterým SXT Buddy snadno dosahuje maximální rychlosti až 27 km/h. Elektrokoloběžka má 3 rychlostní režimy, které jsou 6 km/h, 12 km/h a plný výkon. Rychlostní limity lze libovolně nastavovat dle potřeby jezdce. 

Přehled technických detailů a funkcí: SXT Buddy je vybaven tempomatem, který lze deaktivovat, účinnou bubnovou brzdou na zadní nápravě, osvětlením LED vpředu i vzadu, osvětleným multifunkčním LCD displejem zobrazujícím celkově ujeté km, denní km, stav nabití baterie ad. Sklopné rukojeti jsou vyrobeny z příjemné EVA pěny pro lepší úchop. Koloběžku lze rychle a snadno složit do velmi kompaktních malých rozměrů a pak uložit na libovolném místě vašeho bytu, domu nebo garáže. Cestovat  s ním v autobusu, vlaku, Metru a lodi, prostě kdekoliv. V rozloženém stavu je řídicí tyč ve výšce 108 cm od země. 

- Použité zboží záruka 1 rok  

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze