SLEVA - elektrokoloběžka SXT Duo


9 199 Kč

Cena bez DPH: 7 602 Kč

Dostupnost: Na skladě

  • Kód výrobku: SXT Duo

Dostupné možnostiVlastnosti
Konstrukce Ocel a pružný odlehčený plastový kompozit s kvalitní povrchovou úpravou, která je maximálně odolná.
Hmotnost 9.2 kg
Rozměry 58,5 cm x 18 cm x 18 cm a výška 10,5 cm
Kola 6,5-palcové pneumatiky
Motor 600 W max. (2 x 300 W)
Nosnost 120 kg (minimální hmotnost osob 20 kg)
Baterie Lithium 36V Samsung 158 Wh (4,4 Ah)
Doba nabíjení 2 h
Max. rychlost až 15 km/h (v závislosti na terénu, stylu jízdy, stavu nabíjení, teploty a zatížení.
Max. dojezd až 20 km (v závislosti na zatížení, teplota a terén). Zaručena 20° stoupání v závislosti na tělesné hmotnosti a nabití baterie až do 25 °
Výbava přední LED (modrá) a zadní (červená) a boční (modrá) , boční LED osvětlení kol.
Záruka 2 roky

SXT Duo  Balance Board - zábava a praktičnost v jednom! Společník do města.


SXT Duo obsahuje celou řadu kvalitních gyroskopických snímačů a ultra sensitivní vyvažování. Řízení je prováděno pouze posunem vlastní tělesné hmotnosti. 

Od narození lidské tělo používá k vyvažování nerovností pomocí těžiště těla, učení používání tohoto zařízení je stejně snadné. Mnoho pohybů naše tělo dělá podvědomě a automaticky, takže jste schopni používat SXT Duo po několika minutách - nezávisle a bezpečně.

Elektrické balanční boardy -  jsou vlastně všechny stejné?! Ne, není to pravda! Existují velké rozdíly, které byste měli nezbytně hledat při jejich nákupu :

  • kvalitní baterie a kapacita baterie
  • výkon motoru
  • stoupavost
  • citlivost a reakční rychlost gyroskopických snímačů
  • 36V x 4.4 Ah = 158,4 kapacitu baterie Wh.
  • Použité zboží záruka 1 rok  

Vzhledem k rozmanitosti trhu je v současné době k dispozici široká škála zboží. Měli by jste se tedy ujistit, že máte originální baterie se správnou kapacitou, které tvoří značnou část ceny stroje, a při nápadně nízké ceně by jste měli zpozornět ! Bohužel, v současné době mnoho výrobců nainstaluje  do zařízení pouze nekvalitní a neznámé baterie, které mají pouze zlomek kapacity a tím i dojezdu, co slibují. V SXT důvěřují pouze sami sobě a kontrolují baterie v pravidelných intervalech v Německu s nejnovější měřící technikou, aby byla zajištěna správná funkce baterií. 

SXT Duo Balance Board je nově vyvinutý duální board s novým IDS (Inteligentní systém pohonu), který automaticky rozpozná uživatele na základě posunu hmotnosti a jízdní vlastnosti stroje, ať už jste začátečník, pokročilý nebo profesionál a pomocí inteligentní elektroniky poskytuje výkon potřebný pro rychlou akceleraci, nebo naopak odpovídajícím způsobem zpomalí, že máte vše pod kontrolou. 

Elektromotor SXT Duo má k dispozici maximální výkon 600 W. Schopnost stoupání je 20-25°.

Materiály použité při konstrukci SXT Duo se výrazně liší od jiných dostupných balančních boardů. Plast má finální povrch, který je velmi příjemný na dotek a je velmi odlišný od levného plastového vzhledu. Konstrukce tohoto modelu je jedinečná a patentovaná. Dokonale začleněny do designu jsou LED diody vpředu (modré) a vzadu (červené), které nelze přehlédnout. V obou kolech jsou začleněny malé LED diody, které jsou zřetelně viditelné především ve tmě. 

Pro větší zábavu lze dokoupit příslušenství >>    příslušenství zde

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze