SLEVA - elektrokoloběžka STRON - Element


15 199 Kč

Cena bez DPH: 12 561 Kč

Dostupnost: Na skladě

  • Kód výrobku: STRON - Element

Dostupné možnostiVlastnosti
Konstrukce Hliníková slitina 6061 T6 Aluminium (díky podstatně vyššímu podílu křemíku má větší pevnost a tvrdost)
Hmotnost 11 kg
Rozměry 94,5 x 30 x 13,5 cm
Kola 7,9" (20 cm)
Motor 500W
Nosnost 125 kg
Brzdy Systém dvojitého brzdění (elektromagnetická přední brzda, zadní brzda)
Baterie Li-ion (Lithiumiontové) 36V 288 Wh (8 Ah) Výrobce LG
Doba nabíjení 2 -3 h (včetně nabíječky 2A)
Max. rychlost 25-35km/h ( může být omezena na 15km/h, 20km/h a 35km/h ) Tři rychlostní stupně -limity.
Max. dojezd 20-25 km (v závislosti na terénu, stylu jízdy, stavu nabití baterie, teploty, váhy jezdce atd.)
Výbava Patentovaná ovládací jednotka kombinuje všechny ovládací prvky jako plyn, brzdu, světla a houkačku, LCD displej a tempomat. Vestavěné LED světlo má 24 LED světel s vysokým výkonem včetně velkého osvětleného barevného informativního LCD displeje. LCD displej zobrazuje hodnoty denní vzdálenosti, celkové vzdálenosti, rychlosti a stavu baterie. K varování ostatních účastníků silničního provozu má také piezo houkačku ad.
Záruka 2 roky


Naše vlastní značka S T R O N  model Element je alternativní volba mezi modelem SXT Light a SXT Light Plus doplněna o velký barevný informativní LCD displej. Tato koloběžka není jenom zábavná je to především inteligentní dopravní prostředek.

Elektrická koloběžka je vyrobená z nejkvalitnějších materiálů jako je hliníkový rám ( 6061 T6 Aluminium ) STRON Element má spoustu přesvědčivých argumentů a je s 11 kg v současnosti jedna z nejlehčích a nejkompaktnějších elektrických koloběžek na trhu.Hmotnost pouhých 11 kg včetně baterie je téměř bezkonkurenční. Toho lze dosáhnout pouze použitím nejvyšší kvality lehkého hliníku 6061 T6, který spolehlivě odolává i nejtěžším podmínkám a maximálnímu zatížení až 125 kg. Současně díky své kompaktní konstrukci s rozměry 94,5 x 30 x 13,5 cm při složení může být tento model použít a uložen skutečně všude bez problémů a umístěn v každém malém úložném prostoru, např. v autobusech, vlacích, Metru apod. Koloběžka je poháněna vestavěným bezkartáčovým motorem v předním kolem s max. výkonem 500 W. Spotřeba energie se pohybuje kolem 7,5 Wh/km, což znamená neuvěřitelné provozní náklady cca. 39,- Kč na 1000 km. Tento model je vybaven technologií KERS (Kinetic Energy Recovering System), která je známá a používá se také ve všech vozidlech Formule 1 a moderních elektromobilech. Elektromagnetickou brzdou na přední nápravě se obnoví brzdná energie a dojezd může být zvýšen až o 60%. Dvojitým brzdovým systémem je ručně řízená elektromagnetická brzda (kterou je také aktivován systém KERS) na přední nápravě a nožní brzda na zadní nápravě. Elektromagnetická přední brzda pracuje bez mechanického tření, což prodlužuje její životnost. Patentovaná ovládací jednotka kombinuje všechny ovládací prvky jako plyn, brzdu, světla, houkačku, LCD displej a tempomat. Vestavěné LED světlo má 24 LED s vysokým výkonem.  Velký osvětlený barevný informativní LCD displej zobrazuje hodnoty  denní vzdálenosti, celkové ujeté vzdálenosti, aktuální rychlost, stav nabití baterie, aktivaci elektromagnetické brzdy. Lze nastavit tří jízdní režimy - limity. Rychlostní limit lze upravit následujícím způsobem. Možné mezní hodnoty jsou 12 km/h, 20 km/h nebo 25 km/h. Limit lze v ovládací jednotce pohodlně povolit nebo zakázat.  K varování ostatních účastníků silničního provozu je vybaven také piezo houkačkou. Škody na pneumatikách jako propíchnutí hřebíky apod., které se často vyskytují na pneumatikách, jsou více méně nemožné, a přesto tyto duté bezúdržbové pneumatiky nabízejí stejný komfort tlumení jako u klasické pneumatiky. Koloběžka je na přední a zadní nápravě vybavena tlumiči nárazů, které zajišťují optimální jízdní komfort. Během jízdy je možné aktivovat tempomat, který udržuje požadovanou rychlost bez nutnosti stlačení páky plynu . Tempomat se aktivuje stlačením páky plynu cca. na 10 sekund. Deaktivace tempomatu se provede opětovným stisknutím brzdové nebo plynové páky.


Podobné video:Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze