Elektroskútr SXT Z3


75 990 Kč

Cena bez DPH: 62 802 Kč

Dostupnost: Na skladě

  • Kód výrobku: Elektroskútr SXT Z3


Vlastnosti
Konstrukce Uhlíková ocel a hliník
Hmotnost 85 kg
Rozměry 181 x 75 x 107 cm
Kola Hliníková slitina 2.15-12" přední a 2,5-12" zadní. Bezdušová nafukovací pneumatika.
Motor Bezkartáčový DC hub motor. Konstantní 1500 W / max. 2500 W. Točivý moment ≥ 120 Nm
Nosnost 200 kg
Brzdy Hydraulická kotoučová brzda 220mm (kodouč) Brzdová soustava je vpředu a vzadu včetně ABS a CBS
Baterie 60V , kapacita 26Ah ,( 1560Wh ) Lithium Ion. Bateriové články Panasonic Typ 18650 (identický z modelu Tesla S). Hmotnost akumulátoru 10,5 kg (rychlé uvolnění rukojetí).
Doba nabíjení 6 hodin standardní nabíječkou 4A (2 hodiny při 10A speciální rychlou nabíječkou)
Max. rychlost 45 km/h ( Maximální rychlost je omezena na 45 km/h. Při testu s 95 kg jezdcem skútr dosahoval maximální rychlosti až 45 - 50 km/h )
Max. dojezd Až do 120 km v extrémním režimu Eco (60-70 km za normálních podmínek) a v závislosti na terénu, stylu jízdy, stavu nabíjení, teploty a zatížení.
Výbava Digitální / LCD, Hydr. ABS, zámek řídítek, hydropneumatické dvojité zavěšení, přenosná baterie skútru, kompletní dokumentace COC list pro registraci, 2x klíč, reflexní pneumatiky
Záruka 2 roky
Potřebné řidičské oprávnění skupina AM, B
SXT Z3 Yadea  - nový prémiový model naší série e-scooters !

Powered by Panasonic - napájecí baterie pro SXT Z3 je demontovatelná a vyměnitelná 60 V, 26 Ah Li-Ion baterie vybavená Panasonic články typu 18650 (totožné s modelem Tesla S). Dynamický výkon je zaručen po celou dobu i v extrémních podmínkách -10°C až + 55°C díky speciálním Panasonic bateriovým článkům. Vzhledem k své celkové hmotnosti pouhých 10,5 kg může být napájecí zdroj rychle a snadno odpojen a externě nabíjen. Dobíjecí proces trvá s volitelnou rychlou nabíječkou pouze 2 hodiny ! V úsporném režimu ECO a úsporném stylu jízdy jsou možné dosáhnout dojezdu až 120 km. 

Nový elektro skútr SXT Z3 dovážený z Německa nabízí bezpečné a optimální jízdní vlastnosti díky vestavěným hydropneumatickým tlumičům nárazu pod sedadlem a hydraulickému tlumícímu systému s protizávažím na předním kole, který je vyroben z hliníkové slitiny. 

Ověřeno a testováno - nový model elektrického skútru SXT Z3 společnosti Yadea byl rozsáhle a pečlivě otestován a certifikován déle než rok před uvedením do provozu. Instalovaný tlumicí systém na přední nápravě se při vibračních zkouškách osvědčil 4 milionkrát. Ergonomicky optimalizovaný rám skútru vyrobený ze slitiny z uhlíkové oceli odolává bez problému nejtěžším provozním požadavkům. V přípravě před uvedením do provozu prodělal Z3 více než 200 národních testů a dokončil více než 100 000 zkušebních kilometrů se 120 testy. 

Napájení bezkartáčového hub elektromotoru - instalovaná pohonná jednotka se skládá z motoru bez hřídele s maximálním výkonem 2500 W, který je dostatečný k tomu, aby umožnil maximální přípustné zatížení 200 kg a během několika sekund zrychlil až na maximální rychlost 45 km/h. Spolupráce mezi akumulátorem a motorem je řízena a monitorována regulátorem FOC. Výkonný motor je  brzděn hydraulickou kotoučovou brzdovou soustavou na přední a zadní nápravě s brzdovými kotouči o velikosti 220 mm. 

Abychom zabránili krádežím, vybavili jsme náš SXT Z3 s funkcí proti krádeži, jakož i systémem imobilizéru. 
Dodávka vozidla je 100% kompletně sestavená a připravena k jízdě.


Výhody elektrických skútrů SXT:

         Velmi atraktivní provozní náklady společnosti  cca. 23 Kč na 100 kilometrů
Téměř žádné náklady na údržbu v důsledku použitého náboje bezkartáčového motoru, který je víceméně bezúdržbový
Efektivita elektrických motorů je výrazně vyšší než u spalovacích motorů
Extrémně tichý - žádný hluk

Šetrné k životnímu prostředí -  nulové emise


Reálné fotografie z naší prodejny naleznete zde > fotogalerie SXT Z3
Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze